درباره فال صنعت

شرکت فال صنعت با دارا بودن مجهزترین دستگاه های روز دنیا و جوانان متخصص به عنوان اولین تولید کننده سوزن کم مصرف در مرزو بوم کشور عزیزمان و ساخت انواع دنده جات ( دنده میل لنگ، سوپاپ، فلایویل ) تنها عرضه کننده ساخت زنجیر سفت کن اونجر با 5 سال ضمانت شرکت فال صنعت جزو سازندگان برتر قرارمی گیریم.

شرکت قطعات خودرو فال صنعت با بیش از 25 سال سابقه در عرضه تولید لوازم و قطعات یدکی خودرو به عنوان اولین تولید کننده قطعات یدکی در ایران از سال 1374 مشغول به کار میباشد.

به یاری خداوند این شرکت توانسته است در تولید بیش از 500 نوع قطعات یدکی خودرو در ایران فعالیت داشته و با ساخت بهترین و با کیفیت ترین قطعات رضایتمندی مشتریان را همیشه در کنار اسم خود داشته باشد

شعار ما همیشه رضایتمندی مشتریان بوده است

قیمت مناسب

ما همیشه به خاطر رضایتمندی بیشتر مشتریان سعی بر آن داشته ایم تا در کنار کیفیت بالا بتوانیم کالاها را با قیمتی پایین عرضه نماییم

5 سال گارانتی

بسیاری از قطعات لوازم یدکی فال صنعت دارای گارانتی بوده و با تضمین کیفیت کالا توانسته ایم اعتماد مصرف کنندگان عزیز را به بهترین خرید برای ماشین خود جلب نماییم.

برترین تولید کننده

فال صنعت به یاری خداوند و نیروی جوان توانست در چندین مرحله در ساخت قطعات و تجهیزات جانبی رتبه برترین تولید کننده لوازم یدکی ماشین در ایران را به خود اختصاص دهد.

متد ساخت

جذب متخصص ترین افراد در ساخت مواد و ارائه قطعاتی با کیفیت از جنس برترین آلیاژ برای دوام و مقاومت بالا مهمترین کاری است که ما به عنوان سرلوحه تولید خود قرار داده ایم .

محمدرضا سلامي مدير عامل


مدیریت فال صنعت این شرکت را بر پایه اعتماد، کارآفرینی، جلب رضایتمندی مشتریان و ساخت کالای خوب ایرانی بنا کرده ایم. در این 25 سال با افزایش قیمت ها و کمبود مواد اولیه سعی کرده ایم هیچ موقع نسبت به کیفیت و ساخت قطعات با عمر طولانی کوتاهی نکنیم.